Sveiki!

Kiek pamenu save, visuomet mėgau fotografuoti, tačiau niekada nedrįsau šio hobio paversti darbu. Baimė, jog būsiu nublokšta kitų fotografų, mane nunešė į ne tokią jau tolimą sferą – filmavimą. Prieš 5-erius metus susidomėjau ir žingsnis po žingsnio visą save atidaviau tam, kur jau esu 3-ejus metus – Rogris filmavimo grupėje. Įkūrėme ją kartu su draugu, mokėmės, tobulėjome ir auginome šią mažą mano svajonę į didelę gražią meilę, kuri kaskart paėmus kamerą į rankas atneša tuos jaudulio kupinus drugelius pilve. O dar smagiau yra tai, kad tomis akimirkomis savąjį jaudulį jaučia ir jaunieji, kurių didžiąją dieną stengiamės užfiksuoti mes.

Vienai svajonei išsipildžius, užaugus, laikas judėti pirmyn ir pradėti tai, apie ką viskas ir buvo nuo pradžių. Aistra sukurti istoriją ne tik video formatu niekur neišblėso, o tik dar labiau augo. Net vestuvių filmavimo metu mėgdavau jaunuosius įamžinti nuotraukose, o kiek vėliau patyliukais ėmiau rengti asmenines ir porų fotosesijas. Tas akimirkos laikinumas yra taip trapu ir taip nepaprasta, kad kiekvienas užfiksuotas kadras yra lyg iššūkis prieš save, kaskart viską padaryti dar ir dar geriau.

Kiekvienas nuotraukoje įamžintas žvilgsnis tampa šios istorijos dalimi, prisideda prie to, ką gražaus noriu papasakoti nuotraukomis. Ar tapsite dalele šios istorijos – spręsti Jums, tačiau aš labai Jūsų lauksiu kitapus objektyvo.

Greta